oferta

pellet Lava Stelmet - promocja

Pellet Stelmet Lava

Sprzedaż hurtowa i detaliczna pelletu. Dostawy całopaletowe spedycją na terenie całego kraju.

Oferujemy Państwu pellet pod nazwą handlową Lava produkowany przez firmę Stelmet. Sprawdź oferowany pellet Lava. Kup kilka worków najwyższej jakości premium pellets Lava i oceń jego jakość. Firma Stelmet będąca największym producentem małej architektury ogrodowej w Polsce jest wiodącym producentem na rynku europejskim w tej branży. Do produkcji peletu Stelmet wykorzystuje własne trociny które są gwarancją jakości produkowanego pelletu. Przy budowie zakładu wdrożono najnowsze stosowane na świecie technologie produkcji peletu.

>>więcej informacji o pelecie Lava, parametry...


Sprzedaż pelletu Lava wrocław i dolnośląskie

Obecnie brak promocji

>>Sprawdź cenę i dostępność pelletu Stelmet Lava

Sposób dystrybucji pelletu:

Dostawa pelletu naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km
 

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem elektrycznym. Koszt transportu wynosi 3,00 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony pellet mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

Pellet dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Dobroszyce, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kamieniec Wrocławski, Kobierzyce, Łozina, Milicz, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Pęgów, Prusice, Siechnice, Szewce, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Twardogóra, Uraz, Wołów, Wrocław, Zawonia, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.


Dostawa pelletu spedycją - cały kraj

Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety (975 kg) wynosi ok. 200 - 250 zł.
>>Jak kupić pellet ?

Zawsze sprawdź dostępność towaru telefonicznie 71 364 59 68 lub 601 415 126 albo elektronicznie przed złożeniem zamówienia. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności pelletu złóż zamówienie elektronicznie wykorzystując formularz kontaktowy na stronie kontakt  lub faxem (71 364 59 68) podając:

  • rodzaj i ilość zamawianego towaru,
  • adres do faktury,
  • adres dostawy
  • nr telefonu
  • adres poczty email

Przy sprzedaży lokalnej na terenie Wrocławia i okolic uzgodnij termin dostawy lub odbioru osobistego pelletu i sposób płatności.

Przy sprzedaży pelletu z wysyłką spedycją po potwierdzeniu dostępności towaru wystawimy fakturę proforma i wyślemy pocztą elektroniczną w celu dokonania zapłaty przelewem bankowym za zamówiony towar. Po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany spedycją w terminie do 3 dni roboczych pod wskazany adres dostawy i będzie dostarczony spedycją następnego dnia.


Ważne !!! przy odbiorze dostawy paletowej od kuriera:

Przed potwierdzeniem kurierowi odbioru dostawy towaru należy sprawdzić czy dostarczona przesyłka jest zgodna ze złożonym zamówieniem pod względem ilości towaru oraz sprawdzić stan opakowania czy nie jest uszkodzone. Jeżeli ilość dostarczonego towaru jest niezgodna ze złożonym zamówieniem lub opakowanie jest uszkodzone w sposób wpływający na właściwości dostarczonego towaru to należy w obecności kuriera sporządzić protokół i powiadomić niezwłocznie sprzedawcę o reklamacji. W przypadku reklamacji zalecamy wykonanie zdjęć i załączenie ich do złożonej reklamacji w formie elektronicznej lub wysłanej pocztą tradycyjną. Brak protokołu spisanego w obecności kuriera utrudnia lub uniemożliwia skuteczne reklamowanie usługi transportowej wykonanej przez spedycję Poczty Polskiej. Zamawiając przesyłkę paletową akceptujesz bezwzględny wymóg sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera w momencie dostawy.


>>pellet Stelmet Lava - info
>>pellet Stelmet Olimp - info

>>pellet Energy Gold - info

>>pellet Timbory - info
>>pellet  Feniks - info


Pellet Stelmet Premium Lava Wrocław