oferta

oferta

Pellet drzewny Energy Gold ENplus A1: Wrocław - gdzie kupić, aktualna cena ...

Pellet Energy Gold

Pellet Gold

Dostawa pelletu Gold

Pellet Energy Gold - certyfikat ENplus A1  PL014

Sprzedaż hurtowa i detaliczna pelletu. Odbiorców z Wrocławia i okolic obsługujemy własnym transportem samochodem z windą hydrauliczną. Realizujemy dostawy całopaletowe kurierem. Pellet przechowujemy w suchym magazynie a nie "pod chmurką" na dworze.
 


Oferujemy Państwu najwyższej jakości pellet pod nazwą handlową Gold produkowany przez polską firmę Pellet Energy. Producent otrzymał ceniony w Europie certyfikat ENplus A1 z numerem PL014 wydany przez PCU Deutschland potwierdzający jakość pelletu zgodną z wymaganiami rygorystycznej normy PN-EN ISO 17225-1:2021-11. Wysoka wartość opałowa i bardzo niska zawartość popiołu pozwala zaliczyć pellet Gold do jakościowej czołówki w Polsce i Europie. Po spaleniu 1 tony pelletu pozostaje 2-3 kg popiołu służącego jako ekologiczny nawóz. Stała, bieżąca kontrola jakości trociny sosnowej używanej do produkcji pelletu przez własne laboratorium i odpowiednia technologia produkcji gwarantuje najwyższą jakość pelletu. Od kilku lat pellet Gold dostępny był tylko dla klientów w Europie zachodniej, obecnie wprowadziliśmy do sprzedaży na rynek polski pellet sprawdzony przez zagranicznych klientów i uznawany przez nich za synonim najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupu kilku worków przed sezonem grzewczym w celu sprawdzenia jego jakości. Najwyższa jakość za rozsądną cenę, tworzymy ciepłe klimaty, zapraszamy.


>>Sprawdź cenę i dostępność pelletu Energy Gold
 • paleta = 65 worków x 15 kg = 975 kg
 • certyfikat ENplus A1 PL 014

Parametry oferowanego pelletu Gold:
 • średnica: 6 mm ± 1 mm
 • długość: 3,15≤ L ≤ 40 mm
 • wilgotność: ≤10%
 • zawartość popiołu: <0,6%
 • gęstość: ≥600 kg/m3
 • wartość opałowa: 5,00 kWh/kg
 • zawartość frakcji poniżej 3.5 mm (rozkrusz): <1%
 • wytrzymałość mechaniczna: >97.5%
 • skład trocin: sosna
 • certyfikat: ENplus A1 nr PL 014
 • opakowania: worek 15 kg
 • producent: Pellet Energy

Sposób dystrybucji pelletu:

Dostawa pelletu naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem elektrycznym. Koszt transportu wynosi 3,00 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony pellet mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

Pellet dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Dobroszyce, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kamieniec Wrocławski, Kobierzyce, Łozina, Milicz, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Pęgów, Prusice, Siechnice, Szewce, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Twardogóra, Uraz, Wołów, Wrocław, Zawonia, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.


Dostawa pelletu spedycją - cały kraj

Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety (975 kg) wynosi ok. 200 - 250 zł.

>>Jak zamówić i kupić pellet ?

Informacje: 71 364 59 68 lub 601 415 126


Cena sprzedaży peletu nie obejmuje jego wniesienia do piwnicy lub innych pomieszczeń gospodarczych.

Pracujemy : od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Pellet konfekcjonowany jest w plastikowe worki po 15 kg.

W czasie przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


>>Pellet Stelmet Premium Lava - opis
>>Pellet Stelmet Olimp - opis
>>Pellet Clear Energy - opis
>>Pellet Feniks Premium - opis
>>Pellet Enefit Green - opis
>>Pellet Timbory - opis
>>Pellet Biomac Top A1 - opis
>>Pellet info - zapraszamy


 Poradnik użytkownika pelet drzewnych


Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym w celu promocji wykorzystania pelet drzewnych jako paliwa energetycznego. Poradnik występuje w sześciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, duńskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej. Poradnik zawiera informacje ogólne oraz techniczne dotyczące produkcji, dystrybucji i spalania pelet oraz omawia krajową sytuację rynkową i prawną. Jego głównymi adresatami są producenci pellet, firmy zajmujące się ich dystrybucją oraz więksi konsumenci.

 

Autorzy:
Morten Tony Hansen, Anna Rosentoft Jein FORCE Technology
Edmund Wach – Bałtycka Agencja Poszanowania Energii
Małgorzata Bastian- Bałtycka Agencja Poszanowania Energii


powrót do listy produktów