oferta

oferta

VIADRUS grzejnik żeliwny dekoracyjny w stylu futura STYL

nowoczesne grzejniki żeliwne STYL

Grzejniki nowej generacji zostały nazwane STYL, co odzwierciedla ich charakter. Zaprojektowane przez stylistę do zastosowania w nowoczesnych domach i mieszkaniach wyróżniają się przestrzenną formą, niebanalnym kształtem, który odbiega daleko od wcześniej znanych klasycznych "żeberek" oraz, co ważne i dotychczas w tego rodzaju produktach niespotykane, dużą gładkością powierzchni, dzięki czemu w nie ustępują już tym elementem estetyki grzejnikom płytowym czy aluminiowym. Ponadto grzejnik typu STYL, jak każdy grzejnik żeliwny akumulując ciepło zapewnia stabilizację pracy układu grzewczego, chroniąc przed tzw. "taktowaniem" (częstym uruchamianiem) kotła, a mała pojemność wodna zapewnia doskonałą dynamikę pracy układu ogrzewania.

Grzejniki te są bardzo zalecane do współpracy z kotłami kondensacyjnymi. Trwałość grzejników żeliwnych jest najwyższa ze wszystkich dostępnych na rynku rodzajów grzejników, a możliwość malowania żeber pozwala na indywidualną aranżację wyglądu grzejnika do charakteru wnętrza.

Moc jednego żebra równa 70W jest dobrana z myślą o zapotrzebowaniu na ciepło 1m2 powierzchni domu jednorodzinnego lub mieszkania nowej generacji. Grzejniki STYL można komponować w zestawy do 25 żeber. Przyłącza są umieszczone z boku lub dołu grzejnika. Grzejnik można wieszać na ścianie lub ustawiać na specjalnych stojakach (przy ścianach z lekkiej zabudowy). STYL standardowo dostarczany w zestawach po 10 żeber, pomalowany farbą podkładową, przygotowany do malowania przez klienta. Na specjalne zamówienie grzejnik jest dostarczany w dowolnym kolorze z palety RAL w zestawach wg specyfikacji klienta.


 

powrót do listy produktów