oferta

oferta

Vacu Maid - Beam - Instrukcja projektowania, montażu i wykonania instalacji centralnego odkurzacza

Instrukcja projektowania, montażu i wykonania instalacji centralnego odkurzacza

Odkurzacz centralny to nie tylko jednostka centralna – agregat stacjonarny wytwarzający podciśnienie w całej instalacji, ale również sieć przewodów łączących go z gniazdami ssawnymi i wyposażenie do sprzątania znane z systemów przenośnych. Jest to więc instalacja. Odkurzacza centralnego nie można kupić w sklepie i po przyniesieniu do domu rozpakować i cieszyć się jego zaletami, trzeba o nim pomyśleć trochę wcześniej – najlepiej już na etapie budowy domu, koniecznie przed rozpoczęciem prac wykończeniowych.

Taka zapobiegliwość zwróci się nam przez kolejne lata użytkowania nowego domu. Będzie on czysty i wolny od kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Zapoznaj się dokładnie z elementami systemu odkurzaczy centralnych, tak abyś wiedział dokładnie na co zwrócić uwagę przy projektowaniu systemu.

To co jest istotne, to rodzaj filtracji stosowanej w jednostkach centralnych, wielkość silników tam zamontowanych, ich konstrukcja. Czy są to jednostki kompaktowe, czy może rozdzielone, gdzie w osobnej obudowie umieszczono silnik, a w osobnej obudowie filtry i zbiornik na kurz.

 instrukcja projektowania i montażu

 zrób to sam - instrukcja wykonania instalacji


powrót do listy produktów