oferta

oferta

Vacu Maid - jednostki centralne cykloniczne Vacu Maid S2800 Split

Vacu Maid S2800 split

Vacu Maid split schemat

Vacu Maid S2800 Split jedostka centralna cykloniczna

Odkurzacz S2800 Split to najdoskonalszy jednosilnikowy odkurzacz centralny na rynku. Wyposażony w największy oryginalny silnik Ametek Lamb gwarantuje największą wydajność i niezawodność działania. Silnik ten został specjalnie zaprojektowany do odkurzacza cyklonicznego którego moc nie jest hamowana przez żaden worek odwrócony ani inny filtr powodujący zmniejszenie wydajności urządzenia. Jakość jest potwierdzona gwarancją która dla tego modelu wynosi aż 7 lat. Jest to najdłuższa gwarancja jaką zdecydował się dać Ametek na swój produkt, między innymi dzięki doskonałej ochronie silnika jaką oferuje konstrukcja Split. Odkurzacz centralny S2800 Split posiada system miękkiego startu który eliminuje gwałtowne i niepotrzebne chwilowe wzrosty natężenia prądu na komutatorze silnika przy uruchomieniu urządzenia.

Split to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę użytkowania odkurzacza bez konieczności dbania o filtry czy zapychające się worki. Rozwiązanie Split pozwala cieszyć się niczym nie zakłóconą mocą odkurzacza bez względu na stopień zapełnienia zbiornika na kurz.

Standartowo jednostka S2800 Split jest wyposażona w separator zanieczyszczeń DC1200 wyposażony w filtr włosów i dodatkowo filtr elektrostatyczny. Na życzenie urządzenie może być wyposażone w separator DC1100, który zamiast filtra elektrostatycznego posiada bardzo skuteczne filtry piankowe.

Silniki jednostek centralnych typu Split można łączyć równolegle z jednym separatorem DC1240 w celu zwiększenia przepływu powietrza. Rozwiązanie takie pozwala na uzyskanie bardzo dużej wydajności systemu w atrakcyjnej cenie. 

 katalog produktów Vacu Maid i aeroVac oraz systemy filtracji


powrót do listy produktów