oferta

oferta

Vacu Maid - jednostki centralne cykloniczne Vacu Maid S1570 Split

Vacu Maid S1570 split

Schemat działania Vacu Maid split

Vacu Maid S1570 Split jedostka centralna cykloniczna

Odkurzacz S1570 Split oferuje wszystkie zalety rozwiązań konstrukcji rozdzielonej przy zachowaniu ceny urządzenia kompaktowego. Jednostka centralna S1570 Split to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę użytkowania odkurzacza, bez konieczności dbania o filtry czy zapychające się worki. Rozwiązanie Split pozwala cieszyć się niczym nie zakłóconą mocą odkurzacza bez względu na stopień zapełnienia zbiornika na kurz.

Standardowo jednostka S1570 Split jest wyposażona w separator zanieczyszczeń DC1200 wyposażony w filtr włosów i dodatkowo filtr elektrostatyczny. Na życzenie urządzenie może być wyposażone w separator DC1100, który zamiast filtra elektrostatycznego posiada bardzo skuteczne filtry piankowe.

Separator odkurzaczy o konstrukcji Split z racji swoich rozmiarów pozwolił na mechaniczne oddzielenie strumieni powietrza czystego od zanieczyszczonego w części separatora cyklonicznego. Pozwala to na uzyskanie jeszcze skuteczniejszej separacji oraz gwarantuje skuteczne działanie filtracyjne już od pierwszych obrotów silnika.

 katalog produktów Vacu Maid i aeroVac oraz systemy filtracji


powrót do listy produktów