oferta

oferta

Pellet drzewny Feniks Premium ENplus A1: Wrocław - gdzie kupić, aktualna cena ...

pellet Feniks Premium

Dostawa cysterną 14 ton pelletu Feniks

Dostawa pelletu cysterną

Ekoogień

Dostawa pelletu Feniks
Pellet Feniks Premium - certyfikat ENplus A1  PL019

Sprzedaż hurtowa i detaliczna najwyższej jakości certyfikowanego pelletu drzewnego z dostawą "pod drzwi" na terenie Wrocławia i okolic. Dostawy tirowe i całopaletowe spedycją na terenie całego kraju. Pellet Feniks dostarczamy  również luzem jako dostawy całopojazdowe w Big-Bagach lub autocysterną 14 ton z pneumatycznym załadunkiem silosu. Pellet przechowujemy w suchym magazynie a nie "pod churką" na dworze.

W maju 2018 r. rozszerzyliśmy ofertę i wprowadziliśmy do sprzedaży najwyższej jakości certyfikowany pellet drzewny Feniks produkowany przez Poli Trade Polska z Katowic. Pellet Feniks posiada ceniony w Europie certyfikat ENplus A1 z numerem PL019 wydany przez PCU Deutschland potwierdzający jakość pelletu zgodną z wymaganiami rygorystycznej normy EN-14961-2. Pellet przetestowaliśmy we własnym piecyku pelletowym ogrzewającym nasze biuro, własne testy potwierdziły jakość zgodną z certyfikatem ENplus A1. Większość produkowanego pelletu Feniks przez Poli Trade Polska sprzedawana jest do Włoch na bardzo wymagający rynek. Test jakości pelletu na włoskim rynku potwierdzony popytem jest najlepszym świadectwem jego jakości. Zapraszamy do zakupu kilku worków przed sezonem grzewczym na próbę w celu sprawdzenia jego jakości. Zapraszamy, najwyższa jakość pelletu za rozsądną cenę.
Parametry oferowanego pelletu Feniks Premium:

średnica: 6 mm ± 1 mm
długość: 3,15≤ L ≤ 40 mm
wilgotność: <10%
zawartość popiołu: <0,7%
wartość opałowa: >16 500 kJ/kg
skład trocin: sosna + świerk
certyfikat: ENplus A1 nr PL 019
opakowania: worek 15 kg
producent: Poli Trade Polska


Cena pelletu Feniks Premium: wiosna 2020 - certyfikat ENplus A1:
  • 1040 960 zł/paleta ( 65 worków x 15 kg = 975 kg ) - sprzedaż na paletach bezzwrotnych
  • 20 zł/worek 15 kg - sprzedaż na worki
  • sprzedaż hurtowa - 24 palety, Big-Bag - 24 tony, autocysterna z rozładunkiem pneumatycznym - 14 ton - cena na zapytanie

Sposób dystrybucji pelletu:

Dostawa pelletu naszym transportem - Wrocław i okolice w promieniu 50 km

Dostawa samochodem o ładowności 3 tony z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt transportu wynosi 2.50 zł netto/km, kilometry liczone tylko w jedną stronę z Psar do miejsca dostawy. Za zamówiony pellet mogą Państwo zapłacić w siedzibie naszej firmy kartą lub gotówką, przelewem bankowym lub na miejscu w momencie dostawy u kierowcy.

Pellet dostarczamy własnym transportem do: Brzeg Dolny, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Prusice, Siechnice, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Trzebnica, Wołów, Wrocław, Żerniki Wrocławskie, Żmigród, Żórawina oraz w ich pobliżu.


Dostawa pelletu Feniks spedycją
 
Dostawa kurierem, samochód z windą hydrauliczną i paleciakiem. Koszt dostawy 1 palety pelletu Feniks (975 kg) na odległość:
- do 100 km = 110 zł brutto,
- do 200 km = 135 zł brutto,
- do 400 km = 170 zł brutto.

>>Jak zamówić i kupić pellet ?

Informacje: 71 364 59 68 lub 601 415 126


Cena sprzedaży peletu nie obejmuje jego wniesienia do piwnicy lub innych pomieszczeń gospodarczych.

Pracujemy : od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Pellet konfekcjonowany jest w plastikowe worki po 15 kg.

W czasie przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


>>Pellet Stelmet Premium Lava - opis
>>Pellet Stelmet Olimp - opis
>>Pellet Energy Gold - opis
>>Pellet Energy Zeus - opis
>>Pellet Feniks Gold - opis
>>Pellet Timbory - opis
>>Pellet info - zapraszamy


 Poradnik użytkownika pelet drzewnych

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym w celu promocji wykorzystania pelet drzewnych jako paliwa energetycznego. Poradnik występuje w sześciu wersjach językowych: polskiej,angielskiej, duńskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej. Poradnik zawiera informacje ogólne oraz techniczne dotyczące produkcji, dystrybucji i spalania pelet, oraz omawia krajową sytuację rynkową i prawną. Jego głównymi adresatami są producenci pellet, firmy zajmujące się ich dystrybucją oraz więksi konsumenci.

Autorzy:
Morten Tony Hansen, Anna Rosentoft Jein FORCE Technology
Edmund Wach - Bałtycka Agencja Poszanowania Energii
Małgorzata Bastian - Bałtycka Agencja Poszanowania Energii


powrót do listy produktów