oferta

oferta

VIESSMANN kocioł gazowy kondensacyjny stojący - VITODENS 333-FStojący, kompaktowy, gazowy kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym, wysokowydajnym zasobnikiem warstwowym c.w.u. o poj. 86 l lub podgrzewaczem c.w.u. o poj. 130 l. Wyposażony w układ Lambda Pro Control z palnikiem gazowym MatriX-compact i powierzchnią grzewczą Inox-Radial
Znamionowa moc cieplna: 3,8 do do 26,0 kW

Kompaktowa centrala grzewcza
Dwa w jednym: kompaktowe urządzenie Vitodens 333-W łączy w sobie zalety kondensacyjnego kotła wiszącego Vitodens 300-W i wysokowartościowego zasobnika ciepłej wody. W ten sposób jedno urządzenie gwarantuje zarówno komfortowe ogrzewanie, jak i ciepłą wodę dla domów jedno i dwurodzinnych. Przy wysokości zaledwie 140 cm Vitodens 333-W można ustawiać pod skosami poddasza lub we wnękach. A szerokością Vitodens 333-W odpowiada powszechnie stosowanym modułom mebli kuchennych.
Ciepła woda na życzenie
Konstrukcja zasobnika ciepłej wody zapewnia dostarczanie jej w maksymalnie krótkim czasie o żądanej przez użytkownika temperaturze. W ten sposób zasobnik ciepłej wody Vitodens 333-W gwarantuje komfort, który zazwyczaj można osiągnąć tylko przy zastosowaniu zewnętrznego pojemnościowego podgrzewacza ciepłej wody użytkowej o dwukrotnie większej pojemności.
W przypadku wody o większej twardości Vitodens 333-F oferowany jest w wersji z podgrzewczem pojemnościowym c.w.u. o pojemności 130 litrów. Wężownica grzewcza w podgrzewaczu jest mniej wrażliwa na odkładanie się osadów niż wymiennik ciepła zasobnika.
Atrakcyjne wzornictwo
Sprawdzony w praktyce palnik gazowy MatriX-compact jest jednym z gwarantów oszczędnego obchodzenia się z energią. Drugim gwarantem jest wymiennik ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej.
Oszczędza także czas
Po pierwsze - oszczędza czas instalatora przy instalowaniu kotła. Vitodens 333-W jest bowiem kompletnie zmontowanym urządzeniem. Po drugie - oszczędza czas przy corocznych przeglądach, gdyż wszystkie podzespoły są łatwo dostępne od przodu. Po trzecie - Vitodens 333-W oszczędza również czas użytkownika, gdyż regulator Vitotronic zautomatyzował wiele funkcji obsługowych, a indywidualne, osobiste nastawy przeprowadza się łatwo jednym naciśnięciem przycisku.
Elegancki
Obok wielu zalet i nowoczesnej techniki urządzenie to również ładnie wygląda. Szczególne wzornictwo Vitodens 333-W jest wizualnym wyrazem techniki, formy i funkcji, zgodnie z zasadami marki Viessmann: „Jakość, trwałość, sprawność z wysokim komfortem cieplnym”.
Przegląd zalet:

  • Kocioł Vitodens 333 oferowany jest w mocy od 3,8 do 26 kW.
  • Sprawność znormalizowana: 109%.
  • Wysokosprawny i trwały wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej z funkcją odpowietrzania układu wodnego kotła.
  • Układ Lambda Pro Control umożliwia rozpoznawanie jakości gazu i automatyczną adaptację procesu spalania.
  • Skrajnie niskie emisji substancji dzięki palnikowi gazowemu MatriX-compact. Parametry spalin wyraźnie lepsze od wartości granicznych znaku ekologicznego „Błękitny Anioł”.
  • Automatyczna adaptacja układu spalin dla zapewnienia zawsze wysokiej sprawności.
  • Wskaźnik wydajności ciepłej wody do 2,0 miarą wysokiego komfortu ciepłej wody

powrót do listy produktów