oferta

oferta

Saunier Duval kocioł gazowy kondensacyjny wiszący dwufunkcyjny THEMA CONDENS F 24 E

Kocioł Thema Condens to najnowsze urządzenie kondensacyjne zapewniające doskonałe parametry ogrzewania i komfort ciepłej wody użytkowej przy znacznej redukcji kosztów eksploatacji. Urządzenie zalicza się do najwyższej klasy sprawności (klasa A w prestiżowej skali SEDBUK).

Zalety :
Thema Condens F 24 E to kocioł dwufunkcyjny o mocy 24 kW i wydatku c.w.u. 11,5 l/min. Urządzenie wykorzystuje technikę kondensacyjną osiągając dzięki temu sprawność na poziomie 107%. W kotle zastosowano autoadaptacyjny system modulacji oraz najnowsze układy sterowania i autodiagnostyki. Thema Condens posiada wbudowaną automatykę pogodową oraz zestaw podłączeniowy do instalacji. Kocioł przystosowany jest do pracy na gazie GZ50 (ustawienie fabryczne) oraz na GZ41.5, GZ35 i propanie. Przezbrojenie na inny rodzaj gazu nie wymaga użycia dodatkowych akcesoriów. Thema Condens charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, zapewnia doskonałe parametry centralnego ogrzewania i jednocześnie - dostatek ciepłej wody użytkowej. Nie bez znaczenia jest też nowoczesny design oraz kompaktowe wymiary, dzięki którym urządzenie staje się estetycznym elementem wystroju wnętrza.

Charakterystyka :
Wiszący, kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny z zapłonem elektronicznym i automatyką pogodową oraz zestawem podłączeniowym w komplecie. Występuje również jako kocioł jednofunkcyjny F AS 18 E z wbudowanym zaworem trójdrogowym do kompletacji z pojemnościowym podgrzewaczem wody.

>>cennik producenta


 

powrót do listy produktów