oferta

kotły Weber Reto Duo

kotły na ekogroszek i pellet  Weber Reto Duokocioł na ekogroszek i pellet  Weber Reto Duo - sprzedaż z dostawąkocioł na ekogroszek i pellet  Weber Reto Duo

Weber Heiztechnik - kocioł Reto Duo 15-20-25-35-50 KW

Automatyczny retortowy dwupaleniskowy kocioł wielopaliwowy na ekogroszek, miał, pellet i owies. Drugie palenisko jako stały ruszt wodny umożliwia spalanie drewna kawałkowego i grubszego sortymentu węgla w trybie tradycyjnym.

Kocioł można zamówić w opcji z czopuchem do góry lub do tyłu.  W wersji z czopuchem do góry podłączenia hydrauliczne kotła umieszczone z boku pozwalają na dosunięcie kotła "plecami" do ściany kotłowni.

Nowość! Kocioł wyposażony jest w nowoczesny regulator elektroniczny ecoMax 800R firmy Plum z algorytmem IFL – Indyvidual Fuzzy Logic. Użytkownik kotła ustawia tylko temperaturę pracy kotła. Sterownik kotła sam dobiera optymalne nastawy pracy kotła wyręczając użytkownika w żmudnym dobieraniu parametrów czasu podawania paliwa, przerw w jego podawaniu i ustawianiu nadmuchu powietrza wentylatora. Sterownik  z algorytmem IFL gwarantuje komfortowe i ekonomiczne użytkowanie kotła. Wyposażenie kotła retortowego w sterownik ecoMax wyznacza nowe standardy obsługi kotłów spalających ekogroszek, pellet i miał.


Promocja - atrakcyjna cena  z dostawą kotła gratis na terytorium Polski. 

Zapytaj o cenę.  Info : 071-364 59 68, 0601 415 126 lub e-mailem polmark@polmark.com.pl
 cennik Weber Heiztechnik kotły Reto Duo z podajnikiem na ekogroszek pellet i owies

>>opis techniczny kotłów